O Nás

 

Tak to jsme my! Tvůrci Éčka! Luke a Jake, dva borci z Moravy. Pojď se s námi vrátit na začátek a připomenout si, jak to celé začalo! 

Jednoho krásného dne se zrodila myšlenka. Co takhle vyrobit nápoj, který člověka nakopne, ale zároveň tělo nezatíží velkým množstvím cukrů? Nápoj, který bude efektivní a zdravý, ale zároveň lidi nadchne chutí? Tezi, že co je zdravé je většinou hnusné všichni známe, ale to jsme nechtěli. Náš cíl byl vyrobit drink, na který se budeš těšit. Který s radostí nabídneš svým kamarádům. Nápoj, který když dáš holce na prvním rande tak ti padne k nohám a nevyleje ti ho na hlavu. A tak jsme začali.

Éčko vznikalo postupně, většinou večer po práci. Scházeli jsme se a makali, testovali, experimentovali. Vychytávali jsme poměry, zkoušeli jsme různé ingredience, chutě i účinky na sobě i kamarádech. 😇

Po několika měsících práce, ale i zábavy, jsme konečně měli drink, s kterým jsme byli naprosto spokojení. Našli jsme výrobnu (zdravíme Ondru) a začali vyrábět ve větším množství!

Pak ale přišla otázka. Jak ten drink nazveme? Po velmi výživné debatě na to Luke přišel. ÉČKO! Náš zdravý, energetický drink, jehož základem je matÉčko, a je zcela bez éček!

A naše cesta pokračovala. Vymysleli jsme etikety, Jake rozjel webovky, vyráběli jsme společnými silami (i s pomocí zvenku, zdravíme Hanku a Jirku) dál a dál. A tak to celé začalo.

Éčko je pro nás zkrátka srdcovka. Máme radost z každého pokroku, a hlavně z nových Éčkomanů. Těšíme se, až Ti krabici lahodného Éčka dovezeme až k Tobě domů!

Tak co? Dáme Éčko?

Přesunout se na začátek